Varis Tedavisi Ankara

Varis Tedavisi Ankara

Özgeçmişim

Ortaokul ve lise eğitimimi Konya ve Ankara illerinde tamamladıktan sonra 1985 yılında girdiğim Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1992 yılında mezun oldum. 1992-1994 yılları arasında Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi Radyoloji Kliniği’nde asistan olarak bulundum. Yeniden Tıpta Uzmanlık Sınavı’na girerek Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi (ÇÜTF) Radyoloji Anabilim Dalı’nda asistanlık eğitimini kazandım. 1994-1999 yılları arasında bu üniversitede “Araştırma Görevlisi Doktor” olarak çalıştım.

Askerlik hizmetimi tamamladıktan sonra 2000-2010 yılları arasında Gaziantep Sani Konukoğlu Hastanesi Radyoloji kliniğinde “Tanısal ve Girişimsel Radyoloji Uzmanı” olarak çalıştım. 2010-2016 yılları arasında ise sırasıyla; Eskişehir Medline Hastanesi, Bursa Medical Park hastanesi, Ankara Etimed Hastanesi, Ordu Medical Park Hastanesi ve Ankara Mina Sera Hastanelerinde “Tanısal ve Girişimsel Radyoloji Uzmanı” olarak görev yaptım. Tüm bu kurumlarda daha çok “Girişimsel” ağırlıklı olarak çalıştım.

2012-2014 yılları arasında Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisansımı tamamladım ve “Tıbbi Direktör” ve ”Uygulayıcı Hekim” sıfatlarıyla endüstride de kısa aralıklarla çalışma fırsatı buldum. Bu dönemde Ar-Ge (Araştırma Geliştirme) ve Faydalı Model çalışmaları gerçekleştirdim.

Varis Tedavisi Ankara

2017-2018 yılları arasında; akademisyen olarak Biruni Üniversitesi Hastanesi Radyoloji Departmanında  yönetici ve uzman hekim olarak çalıştım. Tanısal ve Girişimsel Radyolojik işlemler dışında; üniversite bünyesinde Sosyal Sorumluluk Projeleri, Workshop Organizasyonları, Ar-Ge (Araştırma Geliştirme) faaliyetleri  ve Faydalı Model çalışmaları ile ilgilendim.

2018 yılı içerisinde Özel Gizze Tıp Merkezi’nde Tıbbi Direktör ve Radyoloji Uzmanı olarak görev yaptım. Aynı yıl içinde "konsültan-danışman" olarak da görev yaptım.

2019 yılı Nisan ayı itibarı ile; Özel Bilgi Hastanesi'nde hasta kabul etmekteyim.

Evli ve iki çocuk babasıyım.

Tanısal (Periferik) Anjiografi Nedir?

Anjiografi; vücudumuzdaki tüm damarların ve bu damarlardaki patolojik bulguların gösterilmesidir. Bir anlamda damar filmi çekilmesidir. İşlem anjiografi ünitesinde D.S.A. cihazı altında gerçekleştirilmektedir.